Obchodní podmínky

Toto jsou závazné obchodní podmínky serveru www.goldentouch.cz (dále jen „Golden Touch e-shop“). Tyto podmínky popisují a upravují vzájemný obchodní vztah mezi provozovatelem Tomášem Potěšilem na straně dodavatele a zákazníkem, návštěvníkem (dále jen „objednatelem“) na straně kupujícího. Tyto obchodní podmínky jsou návrhem kupní smlouvy, navazují na cenovou nabídku a obchodní případy s využitím komunikačních prostředků na dálku jsou uzavírány v Českém jazyce.

Cenové podmínky

Seznam zboží zobrazovaný na Golden Touch e-shopu je chápán jako návrh kupní smlouvy (dále jen „e-shop“). E-shop obsahuje prodejní cenu včetně DPH. V ceně zboží není započítáno dopravné a balné, pokud to není výslovně stanoveno u konkrétního zboží jinak. E-shop si vyhrazuje právo změny cen v katalogu. Změna cen bez předchozího upozornění a odsouhlasení objednatelem není možná na již potvrzených objednávkách. Poštovné a balné – doporučené psaní. Poštovné je zákazníkům na e-shopu účtováno standardně. Ke každé objednávce zboží uskutečněné na e-shopu, kde je účtováno poštovné a balné, bude připočtena částka dle aktuálního ceníku v objednávce. Tato částka se skládá z poplatku za expedici, pojištění zásilky a poplatku za manipulaci a zabalení zboží.

Podmínky a možnosti úhrady

Platba je možná poštovní dobírkou, převodem a kartou on-line. Zákazník platí zboží z e-shopu dobírkou, převodem nebo kartou. Platbu dobírkou může použít pouze zákazník s trvalým pobytem na území ČR a SR a dodací adresou na území ČR a SR. Platba běžným bankovním převodem - úhradu provede zákazník na účet dodavatele nejpozději do 5 pracovních dnů. Nedojde-li ke včasnému uhrazení objednávky, je objednávka automaticky stornována a objednané zboží vystaveno zpět na e-shop.

Podmínky dodání

E-shop vynakládá veškerou snahu na rychlý a hladký průběh expedice. Veškeré zásilky e-shopu včetně korespondence jsou zasílány jako doporučené. Standardní termín expedice je do 3 pracovních dnů od ověření objednávky, maximální termín expedice je do 7 pracovních dnů. U objednávek, které není možné odeslat ve výše uvedeném termínu, lze termín dodání posunout o delší dobu, ale pouze se souhlasem zákazníka. Nedodržení termínu expedice dává zákazníkovi právo odstoupit od kupní smlouvy a požadovat bezplatné storno jeho objednávky. Toto oznámení musí mít písemnou formu a bude zasláno elektronickou poštou na adresu info@goldentouch.cz.